Izolace stěn

VACUPOR® VIP / vakuové izolační panely pro fasádní prvky

V moderních fasádních konstrukcích dnes dominují tzv. sendvičové prvky. Používají se krycí vrstvy ze skla a/nebo hliníkového plechu. Abychom dosáhli takových vlastností také u izolačního jádra, je nutné použít jako základní materiál vysoce účinnou izolaci.

Izolace stěn s vakuovými izolačními panely VACUPOR®

Nová vyhláška o úspoře energie (Energieeinsparverordnung, EnEV) může přijít - vakuové izolační panely VACUPOR® přísnější požadavky hladce splní. VIP VACUPOR® umožňují velmi štíhlou konstrukci a poskytují tak dostatek prostoru pro Vaši kreativitu. Díky důslednému používání vakuových izolačních panelů VACUPOR® je možné získat cenné obytné prostory. To vede ke zvětšení užitné plochy a výhodnějšímu poměru základní a užitné plochy.

Vnější izolace stěn pod obkladem

Vnější izolace stěny pod obkladem. Vakuové izolační panely Porextherm VACUPOR® splňují požadavky vyhlášky o úspoře energie (Energieeinsparverordnung, EnEv), aniž by se výrazně zvýšila tloušťka izolace. Zcela naopak, VIP VACUPOR® umožňují velmi štíhlou konstrukci a poskytují tak více prostoru pro Vaši kreativitu.

Vnější izolace stěn pod hydroizolací

Vnější izolace stěn pod hydroizolací. VIP VACUPOR® lze po provedeném rozšíření schválení od Německého institutu pro stavební technologie (DIBt) s úspěchem používat také jako inovativní systém k izolaci stěn jak v novostavbách, tak při sanacích.

Izolace staveb s dřevěnou konstrukcí a staveb s využitím dřevěných panelů

Izolace staveb s dřevěnou konstrukcí a staveb s využitím dřevěných panelů. VIP VACUPOR® umožňují velmi štíhlou konstrukci a poskytují tak více prostoru pro Vaši kreativitu. Umožňují stavbu útlých konstrukcí. Je možné snadno realizovat štíhlé systémy s vysoce účinnou tepelnou izolací u staveb s dřevěnou konstrukcí, resp. dřevěnými panely.

Izolace dělicích příček

Izolace dělicích příček. VIP VACUPOR® umožňují velmi štíhlou konstrukci a poskytují tak více prostoru pro Vaši kreativitu také v interiéru. Umožňují stavbu útlých stěn, resp. dělicích příček. Je možné snadno vytvářet štíhlé systémy dělicích příček s výbornými izolačními vlastnostmi.

Vnitřní izolace stěn

Vnitřní izolace stěn. Izolace provedené pomocí VIP VACUPOR® umožňují velmi štíhlé konstrukce. Rozšiřuje se tak prostor pro Vaši kreativitu také v interiéru. Je možné vytvářet útlé izolace vnitřních stěn. Díky tomu se snižuje ztráta užitných ploch na minimum a je možné provedení izolace tam, kde to není možné zvenku.

Izolace boxů pro rolety a žaluzie s použitím VIP VACUPOR®

Díky použití VIP VACUPOR® (vakuové izolační panely) při izolaci boxů pro rolety a žaluzie se lze vyvarovat vzniku tepelných mostů v těchto boxech a je tak možné vyhovět přísným požadavkům vyhlášky o úspoře energie (Energieeinsparverordnung, EnEv).

Podpora

Služby

Spolupracujeme