VACUSPEED® - rychlé, jednoduché a komfortní zpracování

Rychlá a účinná izolace na míru

Často se setkáváme s prostory, kde nejsou pravé úhly, s prostupy nebo odskočenými rohy. VACUSPEED® - chytrý modulární rastrový systém - umožňuje pokládku na téměř všechny běžné půdorysy. Časově náročná výroba speciálních formátů VIP není při použití systému VACUSPEED® nutná. Ve schématu pokládky by neměly být žádné křížové spáry a plocha by měla být nejprve vyskládána z velkých formátů. Menší formáty jsou vhodné spíše na okrajové oblasti. Chybějící okrajové části - v šířce maximálně 15 cm - se jednoduše doplní pomocí pásů z PU pěny, které lze upravit na potřebný rozměr.

Vyšší účinnost

VACUSPEED® je mimořádně účinná tepelná izolace, která nabízí také mimořádné možnosti ve zpracování. Stačí dodržet jednoduché pokyny a vytvoříte rychle, jednoduše a flexibilně velmi dobrá řešení a můžete tak elegantně vyřešit většinu problémů, které se při stavbě vyskytnou. Díky vícevrstvé pokládce materiálu Vacuspeed®lze dosáhnout ještě lepších izolačních účinků. Montáž podlahy se dále provádí klasickým způsobem. Příklady skladby a popisy naleznete na našich webových stránkách www.izolace-vakuova.cz.


Možnost rychle reagovat

Systém VACUSPEED® je v krátkých lhůtách k dodání ze skladu a lze jej využít prakticky na každé stavbě.

Zaměření okrajového pásu

Pokud byly panely VACUSPEED® položeny bez křížových spár, pak stačí již jen vyplnit okrajové části pomocí pásů z PU pěny. Nejprve si přesně změřte vzdálenost od stěny.

Zaříznutí pásu z PU pěny

Pomocí obyčejného odlamovacího nože přesně uřízněte pás z PU pěny, nejlépe na pevné podložce.

Vsazení okrajového pásu

Okrajové pásy z PU pěny lze snadno vsadit na potřebné místo. Rohy a hrany v místnostech jsou tak optimálně vyplněny a izolovány. Při správné pokládce nejsou okrajové pásy nikdy širší než 15 cm.

Pokládka ve dvou vrstvách

Pro dosažení lepšího výkonu lze VACUSPEED® pokládat také ve dvou vrstvách. Dbejte, prosím, na to, aby horní schéma pokládky co nejlépe překrývalo spáry ve spodní vrstvě (úhlopříčné posunutí)

Klasická podlahová skladba

Po položení izolace VACUSPEED® se položí separační vrstva z PE fólie. Poté se použije klasická podlahová skladba, např. s potěrem.

Podpora

Služby

Spolupracujeme